voyager
KANIONY – LAS VEGAS – LOS ANGELES – NOWY ORLEAN

Zachód USA, południowym szlakiem Legend ! / 16 dni

Miejsce: Kaniony, Las Vegas,Los Angeles,Nowy Orlean

Zakwaterowanie: Hotele lub motele klasy turystycznej
Wyżywienie: własne, poza śniadaniami wymienionymi w programie.
Transport: Bus
Rodzaj wyjazdu: wycieczka objazdowa


Podróż odbywa się najpiękniejszymi trasami widokowymi.
Zniżki dla rodzin( 3-4 osoby w pokoju).

cena w zaleznosci od terminu

Cena zawiera: 

 • Przejazd autokarem lub minibusem typu mercedes sprinter (podwyższany, video, cd, klimatyzacja), rodzaj transportu uzależniony jest od ilości uczestników!
 • Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem/pilotem,
 • noclegi ( minimum 2 osoby w pokoju,a dopłata do ”jedynki” wynosi $600),
 • minimum 6 śniadań kontynentalnych podczas całego pobytu,
 • koszty biletów wstępu do Parków Narodowych i Kanionów oraz atrakcji z programu               wyszczególnionych w rubryce “Uwagi dodatkowe”!

Cena nie zawiera:

 • Wyżywienia (poza śniadaniami wymienionymi w programie),
 • Kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego , KL i NW
 • Wydatków własnych, kosztów związanych z dodatkowymi atrakcjami i biletami wstępu nie wymienionymi w rubryce “Uwagi dodatkowe”,
 • Kosztów atrakcji wyszczególnionych w programie wycieczki jako informacja “dodatkowy koszt” oraz wycieczek fakultatywnych organizowanych na życzenie uczestników,
 • Dotacji w miejscach sakralnych,
 • Napiwków dla kierowcy/przewodnika (ok.$2/dzień/os).
 • Zniżek dla rodzin (patrz info w rubryce”Uwagi Dodatkowe”)

Uwagi dodatkowe:       UWAGA!
ZNIŻKI DLA RODZIN: Jeśli w jednym pokoju ( w każdym pokoju są dwa duże lóżka dwu osobowe) będą spały 3 osoby cena za wycieczkę wynosi $ 1730/osobę, analogicznie jeśli będą spały 4 osoby cena wynosi $1680/osobę.

RESTRYKCYJNIE BĘDĄ PRZESTRZEGANE OGRANICZENIA DOTYCZĄCE ILOŚCI I WIELKOŚCI BAGAŻU!
Każda osoba dorosła może zabrać maksymalnie 1 szt. bagażu o ciężarze całkowitym do 20 kg
Prawidłowy rozmiar bagażu wg.wzoru: długość+szerokość+wysokość=130 cm (52 in.)oraz bagaż podręczny do 5 kg.(praktycznie w każdym hotelu są pralki),

Co zalecamy zabrać?

 • suchy prowiant na 1-szy dzień,
 • aparaty fotograficzne, kamery video,
 • zapasowe baterie i karty pamięci (średnia ilość zdjęć, które wykonują uczestnicy wynosi 3 tysiące na osobę),
 • znaczki pocztowe,
 • ciepłą bluzę,
 • pelerynę przeciwdeszczową,
 • wygodne obuwie,
 • uśmiech i pozytywne nastawienie na relaks i wypoczynek!

W cenę wycieczki WLICZONE SĄ BILETY WSTĘPÓW do wymienionych poniżej atrakcji:

 1. Rezydencja Elvisa Presley’a,
 2. Canyon de Chally,
 3. Grand Canyon,
 4. .Canyon Antelope górny lub dolny (wymagana bedzie dopłata jesli cena biletu do któregoś z tych kanionów przekroczy kwotę $45),
 5. .Bryce Canyon,
 6. Miasto “widmo” z Dzikiego Zachodu,
 7. Historyczna Plantacja w Louisianie,
 8. Rejs parowcem po rzece Mississippi,
 9. Wszystkie Parki i Kaniony na trasie wycieczki.

UWAGA! wykorzystanie biletów wstępu nie jest obowiązkowe (poza atrakcjami znajdującymi się na trasie przejazdu), a więc osobom,które nie chcą z nich korzystać koszty zostaną zwrócone !

Program wycieczki
Wyjazd z Nowego Jorku, Wallington, Linden, Trenton, Filadelfii w godzinach porannych, całodniowy przejazd z częstymi przystankami w kierunku Tennessee. Nocleg.
2 dzień
Śniadanie kontynentalne i przejazd do Memphis, zwiedzanie Rezydencji Elvisa Presley’a oraz kompleksu “Graceland”, a tam m in. kolekcja strojów, złotych i platynowych płyt, odrzutowce i samochody króla Rock and Rolla.Nocleg.
3 dzień
Przejazd przez stan Oklahoma do Teksasu. Przystanki w ciekawych miejscach historycznej „Route 66” oraz na wyjątkowego Steka Teksańskiego. Nocleg.
4 dzień
Przejazd fragmentami historycznej „Route 66” ,przez Texas do Nowego Meksyku. Zwiedzanie Santa Fe , przepięknego miasta , stolicy stanu i kultur społeczności tego regionu. Wizyta przy słynnych schodach Św. Józefa. Możliwość zakupu pamiątek od oryginalnych Indian Apache, Navaho. Nocleg w stanie Nowy Meksyk.
5 dzień
Od Nowego Meksyku przez Canyon de Chally do Monument Valley czyli przejazd przez krainę fantazyjnych formacji skalnych.W drodze przystanek w rezerwacie Navajo,pomnik Code Talkers. Przystanki na zdjęcia w najciekawszych i najsłynniejszych miejscach “Dzikiego Zachodu”, malownicze krajobrazy, wspaniałe pejzaże!. Nocleg.
6 dzień
Po śniadaniu kontynentalnym przejście, dostarczające niezapomnianych emocji, przez niesamowity Kanion Antylopy, po czym przejazd w kierunku Parku Narodowego Bryce. Spacer bezpieczną trasa wzdłuż krawędzi jednego z najpiękniejszych kanionów Ameryki jest podsumowaniem wrażeń tego dnia związanych z wizytą w tej czarującej krainie złocistych skał. Następnie przejazd na nocleg do Las Vegas, a po zakwaterowaniu w hotelu czas wolny. (Nocleg w Downtown lub przy Strip).
7 dzień
Zwiedzanie Las Vegas,”Strip” : najwspanialsze kasyna, pokazy tańczących fontann, spektakle i inne atrakcje. Czas wolny i rozrywka, nocleg w Las Vegas . W tym dniu możliwa jest też kilkugodzinna wycieczka do Parku Narodowego Death Valley i Strefy 51 (najcieplejszego miejsca na ziemi i najniżej usytuowanego na zachodniej półkuli koszt $140) lub do Doliny Ognia (koszt $ 90 ).
8 dzień
Wyjazd do Los Angeles, a w „Mieście Aniołów” legendarne miejsca związane ze światem filmu czyli: Bulwar Hollywood, Dolby Theater (miejsce wręczania Oscarów ) , Chinese Theater ( odciski dłoni i stóp aktorów ), Aleja Gwiazd, przejazd przez Beverly Hills i Rodeo Drive, przywitanie z Pacyfikiem na plaży Santa Monika w okolicach Malibu. Nocleg za Los Angeles.
9 dzień
Przejazd w kierunku Wielkiego Kanionu Kolorado, w drodze zwiedzanie wyjątkowego zabytkowego miasta widmo „dzikiego zachodu” z kopalnią srebra .Nocleg przy historycznej Drodze 66.
10 dzień
Pobyt w Grand Kanion od strony południowej krawędzi. Wielki Kanion Kolorado uważany za cud natury nr 1 na świecie roztacza z tego miejsca swoje najwspanialsze widoki. Istnieje możliwość przelotu helikopterem nad Kanionem (dodatkowy koszt biletu ok.$220). W drodze na nocleg możliwy przystanek w zabytkowym mieście Indian oraz w Parku Narodowym “Skamieniałego Lasu” (dodatkowy koszt ok $15).
11 dzień
Wyjazd w kierunku Dallas w Texasie, pobyt w miejscu zamachu na Prezydenta J.F. Kennedy’ego na Dealey Plaza, przejazd na nocleg.
12 dzień
Przejazd do Nowego Orleanu. W drodze wizyta na historycznej plantacji trzciny cukrowej,którą uprawiali niegdyś niewolnicy. Po zakwaterowaniu w centrum Nowego Orleanu, niedaleko słynnej Bourbon Str. nocne zwiedzanie “rozrywkowej” francuskiej dzielnicy. Czas wolny,nocleg.
13 dzień
Przed południem pobyt w Nowym Orleanie: Francuska Dzielnica,Plac Jacksona, Bazylika Sw.Ludwika, rejs historycznym parowcem po rzece Mississippi. Na statku, podczas rejsu lunch w akompaniamencie muzyki Jazzowej. Czas wolny.Nocleg.
14 dzień
Wyjazd z Nowego Orleanu w kierunku Atlanty. Dla chętnych możliwe będzie przepłynięcie specyficznymi tratwami po bagnach Louisiany (dodatkowy koszt biletu ok $ 25). Nocleg w okolicach Atlanty.
15 dzień
Krótkie zwiedzanie najważniejszych miejsc w Atlancie stolicy stanu Georgia: Park Igrzysk Olimpijskich, a dla chętnych fabryka i muzeum Coca Coli (dodatkowy koszt biletu ok .$20). Przejazd na nocleg.
16 dzień
Całodniowa podróż powrotna z częstymi przystankami, przypomnienie najwiekszych atrakcji wycieczki, przegląd zdjęć. Przyjazd z powrotem w godzinach 8-10pm.

voyager

Discover the World, one Full Adventure at a Time!

Our Contacts

Email

voyagerclubusa@gmail.com

Phone

CELL: 347-277-6459

BIURO: 646-597-2743

Follow us